اخبارورزش

شکست والیبال نوجوان ایران مقابل کره جنوبی

نوجوانان پسر ایران در دو دیدار دوستانه برابر میزبان خود شکست خوردند.

به گزارش سایت نوجوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم نوجوانان پسر ایران که اردوی آماده سازی خود را در کره جنوبی برپا کرده است، در دو دیدار دوستانه که دانشگاه های کشور میزبان برگزار شد برابر نوجوانان کره جنوبی شکست خورد.

تیم ایران در اولین دیدار خود با نتیجه سه بر دو برابر نوجوانان کره شکست را متحمل شد و در دیدار دوم نیز با نتیجه سه بر یک از میزبان خود شکست خورد تا در دو بازی ابتدایی بازنده باشد. تیم ایران قرار است یک دیدار دیگر با تیم نوجوانان کره انجام دهد و سپس برابر تیم های دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

با تصمیم کادر فنی و برای شناخت بیشتر بازیکنان حاضر در اردو،  تیم ایران در این دیدار تغییرات زیادی را انجام داد تا تمامی بازیکنان حاضر در اردو فرصت کافی برای معرفی توانایی‌های خود در جریان مسابقه را داشته باشند.  کادرفنی در این دیدارها اصراری به استفاده از یک ترکیب اصلی نداشت زیرا فعلا کسب نتیجه در اولویت تیم نوجوانان ایران نیست.

همچنین در جریان این اردو سرمربیان دو تیم کره جنوبی و ایران توافق کردند تا پیش از شروع مسابقات آسیایی تبریز، دو دیدار دوستانه در محل برگزاری مسابقات برگزار کنند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد

Close