اخبارسرگرمیفرهنگی

ویژه برنامه شبکه امید برای نوجوانان

شبکه امید با تعریف هفته‌ای به عنوان هفته نوجوان مسائل و نیاز‌های نوجوانان را با پخش ویژه برنامه‌ای با عنوان فوق العاده مطرح می‌کند.

به گزارش سایت نوجوان، به نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه امید با تعریف هفته ای به عنوان «هفته نوجوان» از ۸ تا ۱۳ آبان ماه دغدغه ها، مسائل و نیاز‌های نوجوانان را با پخش ویژه برنامه‌ای مطرح می‌کند.

با توجه به اهمیت مخاطبان و توجه به نیازها، دغدغه‌ها و مسائل نوجوانان، شبکه امید هفته‌ای را به عنوان هفته نوجوان (از ۸ تا ۱۳ آبان ماه) پیشنهاد می‌کند تا با بهره گیری از این فرصت بتواند توجه مردم و نهاد‌های مختلف را به این قشر بزرگ جامعه متوجه کند. در همین راستا شبکه امید برنامه‌هایی را برای مخاطبان نوجوان تدارک دیده که مهمترین آن، «فوق العاده» (نام برنامه‌های مناسبتی ویژه شبکه) است.

این برنامه در ۷ قسمت هر روز از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه از آنتن شبکه پخش خواهد شد.

دوربین این برنامه در هر قسمت به یک مدرسه (دخترانه یا پسرانه) خواهد رفت و آیتم‌های ضبطی در فضای مدرسه پخش می‌کند.

ویژه برنامه ترکیبی «فوق العاده» با آیتم‌های مختلفی مانند نوجوان و خودباوری، نوجوان و هیجان، نوجوان و مسئولیت اجتماعی، نوجوان و آینده و همچنین نوجوان و فضای مجازی با هدف تقویت برای امید به آینده در نوجوانان، تقویت حضور مسئولان نوجوانان در اجتماع، ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی در نوجوانان و همچنین نزدیک کردن والدین به نوجوانان پخش می‌شود.

گفتنی است؛ دعوت از میهمانان نوجوان و بزرگسال که فعالیت‌های ویژه یا موفقیت‌های خاصی در دوران نوجوانی کسب کرده اند حال و هوای خاصی به این برنامه خواهد داد.

دوربین «فوق العاده» در بین نوجوانان و بزرگسالان رفته و از ویژگی‌های دوران نوجوانی و جذابیت‌ها و خاطرات این دوران جویا می‌شود.

ویژه برنامه «فوق العاده» به تهیه کنندگی هومن ستوده و با اجرای مشترک آلاء خامه یار و رامتین چیت سازان از محل باغ کتاب، از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ میهمان علاقمندان شبکه امید خواهد بود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد

Close