آموزشیکامپیوتر

چگونه دو فایل پاورپوینت را با هم ادغام کنید

ترکیب دو فایل پاورپوینت

در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه دو یا چند  فایل پاورپوینت را با هم ترکیب کنید و به یک فایل پاورپوینت  تبدیل کنید. شاید برایتان پیش آمده باشد پس ازاینکه دو فایل را ترکیب کردید می خواهید قالب اسلایدهای کپی شده از فایل دوم همانند قالب اسلایدهای فایل اول شود و یا برعکس ، می خواهید پس از اینکه اسلایدهای فایل اول کپی شدند همان قالب خودش را حفظ کند و تغییری نکند.

با ما همراه باشید و مراحل را دنبال کنید:

ابتدا فایل پاورپوینت اولی که می خواهید با یک فایل دیگر ادغام کنید را باز کنید.

در فایل پاورپوینت اولی اسلایدها را انتخاب کنید به این صورت که بر روی اولین اسلاید کلیک کنید و سپس دکمه Shift را نگه دارید و بر روی آخرین اسلاید کلیک کنید. مشاهده می کنید که اسلایدها انتخاب شده اند سپس روی آن ها کلیک راست کرده و copy  را انتخاب کنید و یا با فشردن دکمه Ctrl+C  روی کیبورد اسلایدها را کپی کنید.

پس از اینکه اسلایدها را کپی کردید فایل پاورپوینت دومی که می خواهید اسلاید ها را در آن جا قرار دهید را باز کنید. در قسمت ساید بار در انتهای اسلایدها راست کلیک کنید و در قسمت Paste Options  دو گزینه وجود دارد : Use Destination Theme    ، Keep Source Formatting

هر کدام تعریف مخصوص به خود را دارند. هنگامی که Use Destination Theme  را انتخاب می کنید برای زمانی است که اسلایدهایی را که به این پاورپوینت اضافه می کنید قالب همان پاور پوینت دومی (پاورپوینت مقصد) را داشته باشد.

با انتخاب Keep Source Formatting  می توانید اسلایدهای کپی شده با همان قالب خود درپاور پوینت دیگری اضافه شوند به طوری که قالب اولیه خود را حفظ می کنند بدون اینکه قالب پاور پوینت جدید را بگیرند.

راه های مختلفی برای ترکیب فایل های پاورپوینت وجود دارد که در این آموزش سریع ترین و آسان ترین راه را یاد گرفتید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

1 نظر در “چگونه دو فایل پاورپوینت را با هم ادغام کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد

Close