اخبار

کارگاه شعر کودک و نوجوان برگزار خواهد شد

از سوی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و با حضور مریم اسلامی برگزار می شود

به گزارش سایت نوجوان به نقل از خبرگزاری کتاب ایران ، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان کارگاه شعر کودک و نوجوان را با حضور سعیده موسوی‌زاده و مریم اسلامی، روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برای شاعران و علاقه‌مندان به این حوزه برگزار می‌کند.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه به سرایش شعر موضوعی و کارگاهی پرداخته و اشعارشان از سوی مدرس و سایر شرکت‌کنندگان نقد و بررسی می‌شود.

مریم اسلامی کارشناس شعر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. او که دانش آموخته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد است برگزیده دو دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر در بخش شعر کودک و نوجوان در سال های ۱۳۷۹ و۱۳۹۱ است. همچنین داوری چندین جشنواره بین المللی و ملی شعر را در مدیریت آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری به عهده داشته است. او همچنین دبیر شعر مجله سروش خردسال و عضو هیات تحریریه مجله رشدنوآموز است. اسلامی بیش از ۳۰ جلد کتاب برای کودکان و نوجوانان شامل شعر و قصه تالیف و منتشر کرده است.

 

 

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کارگاه می‌توانند به انجمن نویسندگان کودک و نوجوان واقع در خیابان سمیه بین مفتح و رامسر، بن بست پروانه مراجعه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد

Close